Firmu Gardners – zahradní architektura s.r.o. založil v roce 2014 Ing. Aleš Koudelka jako společnost, která se zaměřuje na komplexní řešení pro vás a zeleň, jíž jste obklopeni, nebo jíž obklopeni toužíte být. Nemusí to být jen prostřednictvím zahrady, ale také v rámci vašeho bytu, balkonu či kanceláře. V oboru zahradní architektury podnikáme od roku 2009.

Zahradnické služby zahrnují projekt zahrady, kompletní realizaci a následnou údržbu zahrady, která splňuje parametry z funkčního i estetického hlediska. Gardners vám zároveň ukazuje, jak použít rostliny ve vašem prostředí zcela ojedinělým způsobem. Vertikální zahrady nebo také tzv. zahrady na stěnu mají schopnost zpříjemnit jakoukoliv místnost a přináší i funkční zlepšení – omezují hluk, čistí a zvlhčují vzduch, snižují koncentraci škodlivých látek, apod.– firma se taktéž postará o kompletní realizaci ve vámi vybraném prostoru. Malou vertikální zahradu může mít doma každý a to prostřednictvím obrazu plného živých rostlinMagnetické květináče Kalamitica jsou nejnovějším počinem Gardners. Květináče, k nimž potřebujete jen oblíbené rostliny, magnetickou podložku a dávku fantazie a originality, dováží firma ze stylem prošpikované Itálie. V roce 2014 se Gardners rozrostla o dalšího zahradního nadšence, Ing. Martinu Malinovou, jejíž příhodné jméno je spojováno především s lidmi stále oblíbenějším „magnetickým projektem“.

Jsme takovým partnerem, jakého pro vaši zeleň hledáte. Spolehliví, pečliví, starostliví, nic pro nás v rámci našich možností není problém. A snad budeme vám i vaší zahradě také společníkem zábavným – s našimi zákazníky pracujeme dlouhodobě,dávka humoru a nadhledu patří ke každé dobré spolupráci.“

AK_kulaty

Aleš Koudelka, majitel Gardners