Netradičním řešením pro interiéry jsou zelené stěny z živých rostlin, které osvěží jakýkoliv interiér. V našem portfoliu mají svoje výhradní místo již od roku 2012, kdy vznikl první obraz z živých rostlin. Obraz, stěnu či celou zahradu vytvoříme rádi i pro vás.

Co je to vertikální zahrada?

Vertikální zahrady jsou umístěné na kolmé stěně, kde rostliny prosperují i s minimálním množstvím substrátu. Vertikální zahrady je možné realizovat na jakékoliv stěně a oživit tak interiér i exteriér. S tímto typem pěstování si hravě poradí každá rostlina. Některé druhy rostou vodorovně, jiné převisají a další rostou nahoru – tím nám poskytují nové netradiční možnosti ve výzdobě stěn. Gardners.cz přináší na český trh zcela nové produkty pro tvorbu vertikálních zahrad.

Nabízíme vám

Více informací najdete na našem specializovaném webu www.zahradanastenu.cz.

Proč si pořídit vertikální zahradu?

  • čistí vzduch a prokazatelně snižuje koncentraci škodlivých látek – každý m2 zeleně eliminuje
  • z ovzduší nejméně 300g oxidu uhličitého za rok
  • zvlhčuje vzduch ve vytápěných prostorách
  • absorbuje hluk
  • ochlazuje a osvěžuje přehřáté prostory
  • zelená stěna působí esteticky v místnosti i venku

 

Jak to funguje?

Na zeď se připevní nosná konstrukce nebo se do prostoru umístí samonosná konstrukce v požadované velikosti a do konstrukce se umístí moduly osázené rostlinami. Údržba je pak již nenáročná, zahradu je možné napojit na automatické zavlažování s časovačem, wifi či gsm ovládáním, automatickým dávkováním hnojiv, apod. Produkty Gardners.cz jsou navrženy pro maximální účinnost s minimálními nároky na údržbu.

Pro více informací o vertikálním pěstování klikněte na Zahrada na stěnu.cz

Vybrané reference

 

Máte zájem o naše produkty nebo služby? 

Napište nám, my vám obratem zpracujeme nabídku nebo se do prostor přijedeme zdarma podívat.  

 Dále by vás mohlo zajímat