Jsme Gardners.cz – Aleš a Martina. Baví nás netradiční způsoby pěstování rostlin a cestování. Z našich cest čerpáme inspiraci a snažíme se do Čech přinést to, co tu ještě není. Baví nás ukazovat lidem, že rostlinu není nutné pěstovat jen v obýváku na parapetu.

 

Specializujeme se na interiérovou a exteriérovou zeleň. Nabízíme produkty pro netradiční pěstování rostlin a komplexní služby v oboru zahradní architektury.

Mezi produkty patří vertikální zahrady, které umožňují pěstování rostlin na stěnách v interiéru. Vyvíjí a dodává obrazy z živých rostlin, které si každý milovník rostlin může osázet sám. Nepřehlédnutelným produktem na trhu jsou pak italské magnetické květináče Kalamitica. V portfoliu firmy naleznete také mechové kokedamy, skleněná aerária a terária, kapsáře na květiny a dřevěné palety se speciálními květináči.

Náš tým

Odjakživa jsme nadšenci do všeho zeleného a naší velkou vášní je, nejen pěstovat rostliny jako takové, ale hledat i nové způsoby, jak je pěstovat. Díky tomuto zápalu jsme se postupně pustili do několika projektů, které nám už pár let kvetou pod rukama. Proto si nás můžete pozvat na zahradu, vytvoříme pro vás zelené útulno v jakémkoliv interiéru, moc rádi vás přivítáme v prodejně na Albertově, a zveme vás i na nákup v naší e-džungli, tedy pardon, v našem e-shopu.

Hlavní srdce i duše Gardners a celého týmu jsou majitelé Aleš a Martina, přestože bez nich by to nešlo jsme tu i my ostatní schopni zrealizovat projekt snů, zkrotit vaše rostliny a zajistit že vše bude pučet tak jak má.

Dále by vás mohlo zajímat