Co je to obraz z živých rostlin?

Jedná se o modul, ve kterém je speciální pěstební substrát a v něm zasazené živé rostliny. Živý obraz můžete ve vašem interiéru umístit takřka kdekoliv, ideálně však v místě, kde je více světla (pokud je přírodního světla nedostatek, je možné obraz doplnit o umělé světlo, které podporuje růst rostlin). S vertikálním pěstování si hravě poradí každá rostlina. Některé druhy rostou vodorovně, jiné převisají a další rostou nahoru – tím nám poskytují nové netradiční možnosti ve výzdobě stěn. Gardners.cz přinášejí na český trh zcela nové produkty – obrazy Ortisgreen (jeden modul pro 6 rostlin; moduly lze skládat libovolně na na sebe i vedle sebe) nebo vlastní zakázkovou výrobu, kde počet rostlin a rozměr celého prvku záleží pouze na přání a možnostech klienta.

 

Proč si pořídit obraz z živých rostlin?TEXT HERE (1)

  • čistí vzduch a prokazatelně snižuje koncentraci škodlivých látek – každý m2 zeleně eliminuje z ovzduší nejméně 300g oxidu uhličitého za rok
  • zvlhčuje vzduch ve vytápěných prostorách
  • ochlazuje a osvěžuje přehřáté prostory
  • obraz z živých rostlin působí esteticky
  • dostupnější alternativa k vertikálním zahradám

Jak to funguje?

Obrazy z živých rostlin se připevní na zeď pomocí hmoždinek a vrutů. Poté se obrazy už jen zalévají dle potřeby rostlin.

Jak je náročná údržba?

Údržba je snadná, protože naše produkty jsou navrženy pro maximální účinnost s minimálními nároky na údržbu. Obraz je nutné zalévat 1- 2x týdně a průběžně odstraňovat uschlé nebo odkvetlé části rostlin, jako u běžných pokojových rostlin v květináčích.

 Klikněte na obrazy pro více informací ->

Živý obra HOH! (16) Gardners.cz - obrazy z rostlin na zakazku (5)
Obraz z živých rostlin Ortisgreen  Obraz z živých rostlin na zakázku